Jaki namiot

Wycieczka pod namiot

Nie masz pomysłu gdzie wybrać się na wakacje? Twój budżet nie pozwala na egzotyczne wojaże? Marzą ci się podróże po całej Polsce, ba może i Europie, ale wiesz że nie stać Cię na hotele?

Kup namiot

namiot
Nie stać Cię na dobry namiot, zawsze możesz go wynająć albo pożyczyć od znajomych.

Zainwestuj w porządny namiot i przeżyj przygodę życia. Namiot łatwo można wziąć wszędzie ze sobą. Podróż z namiotem nie sprawi większego problemu. Nadaję się idealnie na wypad nad jezioro jak i podróż autostopem po Europie (słyszałeś o autostoprace.pl). Nocleg w namiocie to świetna sprawa, tym bardziej, że możemy przebierać w różnych jego rodzajach.

Rodzaje namiotów

Wyróżniamy różne namioty, np. igloo, namioty tunelowe, typu geoda. W dodatku ze względu na specyfikę użytkowania możemy je podzielić na kilka grup. Rodzinne są wieloosobowe, pozwalają swobodnie stać i się poruszać. Kempingowe służą do dłuższego postoju, gwarantują dużą przestrzeń i komfort jednak muszą być przewożone samochodem. Trekkingowe są idealne do przenoszenia na plecach, są lekkie i wygodne. Podkategorią namiotów trekkingowych są namioty lekkie. Mają zminimalizowaną powierzchnię spania, wagę i wymiary po spakowaniu. Czy to tylko zwykły las, czy baza na Himalajach namiot może okazać się świetnym kompanem i mimo wszystko zapewnić komfort.