Z innej beczki

Hale namiotowe

Hala namiotowa to przykład magazynu, ta opcja jest najtańsza, a przechowywane w nim materiały czy towary nie ulegną uszkodzeniu.
Każdy przykład takiej hali ma konstrukcję aluminiową, a jego poszycie jest plandeką, kolory plandeki są różne, a sama gramatura takiej plandeki wynosi 680gr/m 2.

Zdjęcie pochodzi ze strony 

Tego rodzaju namioty są też świetnym miejscem na urządzenie wesela czy jakiejś restauracji w okresie letnim. Bez problemu można je kupić lub wynająć, tego typu propozycji jest bardzo dużo w internecie. Namioty mają różne wielkości, a podłogi w wersji luksusowej są na ogół modułowe.
Namiot jest ogólnie bardzo popularną formą jakiegoś pomieszczenia, bowiem producenci produkują je w przeróżnej formie począwszy od tego najmniejszego, jednoosobowego lub dwuosobowego małego namiotu trekingowego.
Dzisiaj produkowane są również hale namiotowe całoroczne lub zimowe, odporne na złe warunki atmosferyczne i utrzymujące odpowiednią temperaturę wewnątrz w okresie zimy. Takie hale dają duże możliwości, przechowywania towarów jak również organizowania w nich różnego rodzaju eventów. Co prawda wersja zimowych hal jest droższa od wersji letniej.